barevnystyl.cz

Zrod Barevného stylu: Od snu až k realitě

Dnes bych chtěl sdílet své myšlenky ohledně mého začátku podnikání a inspirace, kterou jsem na této cestě našel.

Jak vznikla myšlenka na vytvoření vlastního podnikání?

Sám sebe se ptám, kde vlastně začalo moje podnikatelské dobrodružství. Na střední škole jsem začal cítit touhu podnikat a dokonce jsem si založil živnost ve druhém ročníku. Nabízel jsem grafické služby, což mi přineslo radost, ale stále jsem hledal něco konkrétnějšího.

Jak jsem přišel na myšlenku tisku na textil?

Asi před třemi lety jsem přišel s myšlenkou tisknout na textil. Hledal jsem způsob, jak spojit svou vášeň pro grafický design s ruční prací a řemeslem. Toužil jsem po tom, vytvářet esteticky atraktivní produkty, a pracovat s textilem se mi zdála jako ideální cesta. Mou vizí bylo dát lidem možnost vyjádřit se a být jedineční svým vlastním stylem. Chtěl jsem, aby naši klienti nekupovali jen výrobky, ale vlastně příběh a vizi.

Jak bych popsal vývoj mého podnikání od té doby?

Byla to dobrodružná cesta plná výzev, ale právě ty mě posunuli vpřed. Barevný Styl se proměnil ve firmu, která spojuje grafický design s ruční prací a vytváří produkty, které vyjadřují osobnost a styl.

Jaký je můj hlavní cíl a vize pro budoucnost?

Myslím si, že máme ambiciózní plány pro budoucnost. Chceme neustále rozšiřovat naši nabídku produktů a navazovat spolupráce s místními umělci a designéry. A těším se na příležitost sdílet svoje dovednosti s dalšími skrze pedagogickou činnost.

Jaký je můj postoj k tomu, co přijde?

Vždy jsem vděčný za příležitosti, díky, které mohu sdílet svoji cestu a budoucí plány. Doufám, že budeme moci inspirovat další lidi a těším se na všechny výzvy, které nás ještě čekají.